תוכנית שותפים - תהילה מחשבים
תהילה מחשבים הינה חברה צעירה ודינאמית שבסיסה ברמלה, מספקת מכלול רחב של שירותים לבעלי מחשבים מהמגזר הפרטי ולבעלי עסקים.
אנו מזמינים אותך להצטרף לאתר שלנו ולהפוך לחלק מהצמיחה המהירה שלנו באינטרנט. כשותף עסקי שלנו אתה יכול להציע לכל מכריך את ההזדמנות להזמין בקלות את השירותים שמציעה תהילה מחשבים ובו בזמן תגדיל את ההכנסות הפסיביות שלך! רשת השותפים העסקיים שלנו היא דרך מצוינת להרוויח הכנסה נוספת מהאתר שלך ולהציע למכריך שירות נפלא בו בזמן. בכך שתקשר את אתרך / מכריך אלינו אתה יכול להפוך לחלק מאתר השירות האלקטרוני הגדול בתחום המחשבים והציוד ההיקפי בישראל. אנו נאתר את כל ההזמנות שיגיעו אלינו דרכך וכן נשתף איתך פעולה בכדי להתאים עבורך יוזמות מיוחדות לעידוד המכירות. בסוף כל חודש אנו נעביר לך את הסכום המגיע לך עבור העסקאות אשר בוצעו דרך ההפניות מהאתר שלך.
יתרונות: כסף. אתה מקבל 25 ₪ עמלה על הזמנה שבוצעה באמצעות ההפניה שלך.
ניתן גם להפנות חברים / משפחה / שכנים וכו' מחוץ לאינטרנט על ידי קוד פרומו שתקבלו בזמן ההרשמה. יש לציין את קוד הפרומו בעת הפנייה אלינו ולכן חשוב בעת הפניית האנשים אלינו להזכיר להם לציין את קוד הפרומו על מנת ליהנות מ- 10% הנחה על מגוון התיקונים, ניקוי הוירוסים, הדרכה במחשבים או בתוכנות. ואתם נהנים מ- 25 ₪ עמלה בגין כל הפניה כזו.
קבלת נתונים אישיים עדכניים. אחרי שתמלא את בקשת ההצטרפות ותתקבל לרשת השותפים העסקיים שלנו, תוכל להיכנס לחשבון האישי שלך ולעקוב אחר כל ההפניות והמכירות שנעשו דרכך.
אנו נדאג לספק לאתר שלך (באמצעות הקוד) את הבאנרים, הטקסט והגרפיקה ולבצע את כל תהליך ההזמנות ושירות הלקוחות של כל הלקוחות שיופנו על ידך. כל שאתה צריך לעשות הוא לשים את הקוד (ההפניה) באתר שלך, במקום שבו תרצה שהבאנר שלנו יופיע. אפשרות לקישור טקסט במקום או ביחד עם באנר.

הירשמו עכשיו ותתחילו להרוויח

!!!בהצלחה
מירב הפקות     תהילה מחשבים ורשתות     טליה מרכז הדרכה     B365 אינדקס עסקים     מרכז הכשרה    
עיצוב האתר: מירב עיצובים דיגיטליים