לימודי מחשבים לכל הגילאים

 

לימודי מחשבים הפכו לדבר נפוץ מאוד בשנים האחרונות. אם פעם הם היו רק למתכנתים, אנשי מחשב, אנשי מקצוע בתחום וכו, כיום ניתן לראות את כל שכבות האוכלוסייה משתמשים בקורס מחשבים כזה או אחר. לימודי מחשבים הפכו להיות דבר נדרש בדיוק כמו לימודים בתחומים שונים כגון מתמטיקה היסטוריה, ספרות, הבעה, ספורט, שחמט ועוד. נושא המחשבים הפך לנפוץ בכל המגזרים והגילאים.

קורסים בתחום לימודי מחשבים לגילאים שונים

  1. לימודי מחשב לילדים – מתרכזים בעיקר בהכרות עם עולם המחשבים, אינטרנט וממש מעט אופיס. קורסים אלו כוללים בתוכם הכרות עם מבנה המחשב והסבר על פעולותיו.
  2. לימודי מחשב לנערים ובוגרים – מדובר בקורסים מתקדמים בתחום האופיס, אינטרנט, תקלות נפוצות במחשב והסבר על תיקונם, לעיתים תכנות בסיסי(תלוי בקורס).
  3. לימודי מחשב למבוגרים– די דומה לקורס של הילדים רק הקצב איטי יותר.

נושא קורסי מחשב למבוגרים חדר לתודעת מערכת החינוך כבר לפני שנים. בעבר הרחוק היה נהוג להכניס קורסים של הקלדה עיוורת במחשב ( ע"י תוכנה שנקראה ארנב) לילדים קטנים בבתי ספר יסודיים. כיום ניתן לראות בבתי ספר קורס מחשבים מתקדם יחסית. בנוסף ישנם קורסים בתחום התקשורת, האינטרנט, תיקון מחשבים, קורסים למתחילים ומתקדמים באופיס ואפילו קורס היסטוריה בעולם המחשבים.

ישנם ארגונים פרטיים, חברות ומתנסים אשר מבצעים לימודי מחשבים בשעות אחר הצהריים לכל הגילאים. כמובן שהכיתות מחולקות בהתאם לגילאים לצורך נוחות התלמידים.
למידע נוסף על לימודי מחשבים או קורס טכנאי מחשבים ניתן לפנות לאתר :

www.5550552.com/elearn

www.550552.com/talia

באתר זה תוכלו למצוא מידע נוסף בנושאים שונים הקשור ללימודים אלו. כמו כן תוכלו למצוא מאמרים רבים בנושאים נוספים ואף להיכנס אל פורום מחשבים לשאילת שאלות וקבלת תשובות בכל התחומים.

לסיכום, לימודי מחשבים הפכו להיות נורמה בחינוך ובכלל. כיום הם הפכו להיות חוג או תחביב אם תרצו אשר כל ילד חפץ בו. לימודי מחשבים שידרגו עצמם עם הזמן והפכו להיות מקצועיים יותר וממוקדים יותר ברמת הקורס. ניתן למצוא קורסים שונים במקומות רבים לרבות בתי ספר, מתנסים וחברות פרטיות.

מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים בין המקומות השונים וכמובן לבדוק את סילבוס הקורס אותו אתם תלמדו לבסוף (הרי על זה אתם משלמים בסופו של דבר). כמובן אל תשכחו כי לימודי מחשבים ניתן לבצע גם באינטרנט (לסבלנים ביניכם). ע"י חיפוש הקורס הספציפי במנוע חיפוש גוגל תוכלו למצוא את כל המידע אשר בו תחפצו. כל הנותר הוא רק לשבת לקרוא ולהפנים את החומר הנלמד.

 

מתוך: www.reader.co.il


 

 

רוצים לקבל טיפים חמים בכל שבוע, הירשמו עכשיו
דואר אלקטרוני
שם פרטי
שם משפחה
קוד
הכנס את הכיתוב הרשום על התמונה
 
 
 
 
מירב הפקות     תהילה מחשבים ורשתות     מרכז הכשרה     תוכנית שותפים     אתר עם מגוון מוצרים במחירים זולים


עיצוב האתר: מירב עיצובים דיגיטליים